Meist

Veidi lähemalt meie ettevõttest

image

Meist

Ettevõte on loodud sooviga tuua Eesti turule üha enam populaarsust koguv eksklusiivse välimusega buff. Tegemist on kvaliteetse USA toodanguga, tänu millele on Sul võimalus hallist massist eristuda ning olla omanäoline, sest tegemist on värvikate ning ainulaadsete näomaskide/torusallidega.
Kuna Eesti ilmad on heitlikud ning vahelduvad, siis on tootevalikus nii õhemad stretch-materjalist kui ka paksemad fliismaterjalist buffid. Samuti on tegemist väga otstarbeka tootega, sest võimalusi selle kasutamiseks on mitmeid.

Tootevalik

Stretch-materjalist puhv

Toode on 100% polüester. Tegemist on pehme ning õhku läbilaskva torusalliga, mis on täiesti õmblustevaba. See kaitseb vajadusel päikese, tuule, putukate ning külma eest. Samuti aitab see säilitada ihu normaaltemperatuuri ning niiskust. Toote väljavenimist aitab takistada selle kahesuunaline elastsus. Toode on masinpestav, kuid selle pikaajaliseks säilimiseks seda mitte triikida.

Kahepoolne fliisist puhv

Tegemist on kahepoolse torusalliga, mille välispind on 100% polüester ja sisepind mikrokiuline fliis. Soe ning pehme buff kaitseb Sind külmadel talveilmadel ekstreemse tuule ja külma eest, samas on see õhku läbilaskev. Toote väljavenimist aitab takistada selle kahesuunaline elastsus. Torusalli sisepind on õmblustevaba ning see on toodetud pidamaks vastu karmidele ilmastikuoludele ning samas aidates säilitada kehatemperatuuri. Toode on masinpestav, kuid selle pikaajaliseks säilimiseks seda mitte triikida.

Koerte puhvid

Toode on 100% polüester. Pehme ning hingavast mikrokiulisest materjalist. Täiesti õmblustevaba. Helkurribad ees ja taga. Toote väljavenimist aitab takistada selle kahesuunaline elastsus. Toode on masinpestav, kuid selle pikaajaliseks säilimiseks seda mitte triikida. Sobib koertele kaaluga 6-54 kg.

Mütsid

Beanie müts on klassikalise ning funktsionaalse disaini ja stiiliga. Beanie on soe ning kaitseb külmade ilmastikuolude eest, seega välistingimustes kasutamiseks lausa suurepärane.Toode on 50% puuvill ning 50% polüester. Kvaliteetse topeltõmblusega. Toode on masinpestav.

Liitu uudiskirjaga